رستوران های ایرانی در دانمارک

دوستان، با توجه به علاقه  هموطنان ایرانی مقیم دانمارک به سایت اطلاع رسانی پارس نیوز و مشاهده آمار بازدیدکنندگان این سایت از کشور دانمارک که روزانه بطور چشمگیری در حال افزایش است، وظیفه  خود دانسته که اطلاعات بیشتری در رابطه با نیازمندیهای ایرانیان مقیم این کشور در اختیار هموطنان  قرار دهیم، با معرفی چند رستوران ایرانی شروع کرده و امیدواریم که با همکاری دوستان مقیم این کشور زیبا، بتوانیم اطلاعاتمان را تکمیل تر نماییم 
رستوران ایرانی دیبا
Diba Restaurant
Griffenfeldsgade 7 A
2200 København N
Danmark
35 36 03 31
رستوران ایرانی حافظ در  دانمارک
Hafez Restaurant denmark
Restaurant Hafez ( Copenhagen )
Vester farimagsgade 33
1606 København
Denmark
+45 71 81 91 20
دوستان مثل اینکه رستوران حافظ زیاد داریم ما تو کپنهاگ،  راستش ما که قاطی  کردیم،  انشالله دوستان ایرانی دانمارکی،  ما رو روشن میکنن!
رستوران باغ ایرانی ! شاید اسمش گلستان باشه البته، ما فقط اسمشو ترجمه کردیم!
Nørrebrogade 32, baghuset
2200 København N
Danmark
والا ما که بلکل  گیج شدیم دوستان، نه زبون اینا رو میفهمیم، نه آدرساشونو میتونیم بنویسیم و نه اصلا لیستی از رستوران های ایرانی در دانمارک پیدا کردیم که بدرد بخور باشه! فعلا  همینارو داشته باشین، خدا بزرگه، شاید هموطنان ایرانی در دانمارک حس همکاریشون قوی تر باشه و به ما اطلاعات لازم رو منتقل کنن تا بتونیم لیست کامل تری تقدیم کنیم!

 

This Post Has 5 Comments

 1. maryam

  با سلام من به راهنمایی نیاز دارم. مراحل اقامت دانمارک اما نه از طریق قانونی بلکه به دلیل مشکل زبان خانواده ام نمی توانم قانونی بیایم. و می خواهیم اول به صورت توریستی وارد کشور دانمارک شویم و بعد به کمپ بریم می خواستم مراحل و زمان انجام پروسه آن را بدانم. با سپاس

 2. وقتی شما, به صورت قانونی وارد کشوری در اروپا میشوید, گرفتن پناهندگی از آن کشور, غیر ممکن نیست اما بی نهایت مشکل خواهد بود!
  باید کیسی داشته باشین که خیلی کیس باشه!!

 3. maryam

  بسیار سپاس گذارم از جواب شما . من کارمند پتروشیمی هستم و خواهر بزرگم دبیر دبیرستان است و شوهر خواهرم کارمند بانک اما خواهر کوچکم محصل است و مادرم که 53 سال داره زیاد به زیان آشنا نیست و من با یک وکیل صحبت کردم که به ما کمک کند اما دل نگران این هستم که اونجا کار پیدا نکنیم و یا از اینجا رونده و از اونجا مونده بشیم. نظر شما در باره مهاجرت خانواده ما چیست؟

 4. مریم عزیز, اگر نظر من رو بخواهی, میگم که اصلا برای شما جائز نیست که به دانمارک و یا هر کشور دیگری مهاجرت کنین, شما ها که جوون ترین شاید بتونین که خودتون رو با شرایط نه چندان دلچسب زندگی در غربت, وفق بدین اما برای مادر شما بسیار مشکل خواهد بود, البته مطمئن هستم که مادر گرامی شما, مانند همه مادر های دیگر, حاضر هستند که دست به هر فداکاری بزنن و هر سختی و مشقتی را برای بهتر شدن آینده فرزندانشان تحمل کنن اما من متاسفانه هیچ آینده روشنی برای شما در اروپا نمیبینم! این نصیحت رو از کسی که دو سوم زندگیشو در اروپا گذرونده بپذیر, که بقول معروف, زندگی خوب و راحت در اروپا همان آواز دهل شنیدن از دور است!
  نه اینکه خیال کنی که از اوضاع ایران بی اطلاع هستم, نه با مشکلات هموطنان خوبم آشنا هستم و میدونم که در چه شرایطی زندگی میکنن اما متاسفانه در غربت هم بهشتی در انتظار شما نیست!
  ما نوشته ای در باره پناهندگی داریم که شاید بد نباشه که شما نگاهی به این مطلب بندازین:

  راهنمای مسائل پناهندگی

 5. maryam

  سلام
  شما وکیلی رو می شناسید توی ایران که بتونه من رو راهنمایی بکنه واسه مهاجرت. و اینکه آدم قابل اعتمادی باشه.
  چه مدارکی موردنیازه واسه مهاجرت؟ اینکه کدوم یک از مدارک مهر وزارت خارجه رو هم نیاز داره.
  مرسی از راهنماییتون.

Leave a Reply